Neatkarības hronika

фыв

2010.gads

12.janvāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs piedalījās “Vatanga kasamed” pieminekļa atklāšanas ceremonijā Taškentā, kas veltīta dzimtenes aizstavju dienai.

26.janvāris. Pirmajā sēdē Oliy Majlis Senāta no Uzbekistānas Republikas kuros piedalās Uzbekistana Republikas prezidents Isloms Karimovs.

27.janvāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs piedalījās kopīgā sanāksmē Likumdošanas palātas un Oliy Majlis no Uzbekistānas Republikas Senātā. Valsts vadītājs runāja par “valsts modernizācija un celtniecība spēcīgu pilsonisko sabiedrību – ir mūsu galvenā prioritāte.”

29.janvāris. Sēde Ministru kabineta, kas veltīta sociāli ekonomisko 2009.gadā attīstību un galvenajām prioritātēm 2010.gadā. Sanāksmē, prezentācija tika Uzbekistāna Republikas prezidents Isloms Karimovs.

23.marts. Nacionālajā Uzbekistāna parkā nosaukta pēc Alisher Navoi notika svinības veltīta svētku Nowruz. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs sirsnīgi apsveica cilvēki par brīvdienu.

9.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, atskanot militāru joslu, kas ziedus pie pieminekļa noskumis Mātes Taškentā par godu piemiņas diena un apbalvojumus.Priekšsēdētājs arī godināja mūsu tautiešu tūkstošiem, kuri gāja bojā Otrā pasaules kara.

31.augusts. Prezidents Isloms Karimovs piedalījās galvaspilsētā piemiņas kompleksā “Shakhidlar hotirasi” notikumiem, kas veltīta atmiņas par mūsu tautiešiem, kas nomira par brīvību un neatkarību savā valstī. Tajā pašā dienā, prezidents Isloms Karimovs apmeklēja Neatkarības laukumu un nolika vainagu pie Neatkarības un humānisma pieminekļa, kas ir brīvības, gaišo nākotni un cēliem centieniem simbols.

31.augusts. Prezidents piedalījās svinībās Valsts Uzbekistānas parkā nosaukta pēc Alisher Navoi, veltīts 19 gadu jubilejai neatkarības mūsu valstī, un apsveica cilvēkus par godu.

12.novembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs piedalījās kopīgā sanāksmē Likumdošanas palātas un Senāta Oliy Majlis no Uzbekistānas Republikā un runāja par tematu “vēl vairāk koncepcijas padziļinās demokrātiskās reformas un pilsonisko sabiedrību valstī veidošanos.”

7.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā davināja Dzimtenes balvas par izcilu darbu mūsu līdzpilsoņu grupai, kuri snieguši lielu ieguldījumu valsts attīstībā, kas kļuva par paraugu citām valstīm, lai uzlabotu savu ekonomisko potenciālu, stiprināt mierīgu dzīvi mūsu cilvēkiem.

7.decembris. Starptautiskā forumu pilī “Uzbekistāna” notieka svinīgajā sēdē, kas veltīta 18 gadu Uzbekistāna Republikas Konstitūcijas jubilejai. Sanāksmē Uzbekistāna prezidents Isloms Karimovs runāja par “konsekvents turpinājums politikas modernizāciju valstī -. Izšķirošs faktors mūsu attīstībā”

2011.gads

24.janvāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs pēc Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu prezidenta uzaicinājuma apmeklēja pilsētu Briseli. Vizītes laikā Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs tikās ar Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu prezidentu , ES enerģētikas komisārs Ginters Oettinger, NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens.

8.-10.februāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs pēc premjerministra Naoto Kans uzaicinājuma apmeklēja Japānu, ar oficiālo vizītu. Prezidents Isloms Karimovs tikās ar imperatora Akihito un premjerministrs Naoto Kan, ar augšējo un apakšējo Parlamenta palātu un T.Yokomichi T.Nishioka Japānā, ārlietu ministrs S.Maehara, vadības un locekļu parlamentārās līgas Draudzīgas “DPJ un Uzbekistānas” valdes priekšsēdētājs un “LDPJ-Uzbekistāna”.

18.februāris. Uzbekistānas Prezidents Isloms Karimovs saņēma deleģēšanas Oksaroj rezidencijā amerikāņu Uzbekistānas Tirdzniecības palātas, kuru vada tās priekšsēdētājs, Caroljn Lamm. Tikšanās laikā ar K.Lemm palātas priekšsēdētājs nodod prezidenta Isloms Karimovs goda piešķiršanai amerikāņu Uzbekistānas Tirdzniecības palātas, lai nodrošinātu ilgtspējīgu pārveidošanu par ekonomiku Uzbekistānas Republiku, lai efektīvi vadītu ekonomiko tirgu.

15.februāris. Uzbekistānas Republikas prezidenta Isloms Karimovs vadībā,Oksaroj rezidencijā regulāru padomes sanāksmi par pilnvaroto Bērnu sportu Uzbekistanā.

18.marts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā Valsts padomes loceklis un Centrālā militāras Komisijas, ministrs Aizsardzības Tautas Republikas Ķīnas Liang Guanglie.

23.marts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs saņēma delegāciju Oksaroj rezidencijā Amerikāņu korporācija “Honeywell”, kuru vada tās priekšsēdētājs un izpilddirektors David Cote.

24.marts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā ieradās mūsu valstī oficiālā vizītē ar Pakistānas premjerministra Jousuf Raza Gilani.

29.marts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā peiņema Oqsaroy EDSO augstā komisāra nacionālo minoritāšu jautājumos Knuta Vollebaek.

31.marts. Oksaroj rezidencijā Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs saņēma akreditācijas vēstuli no nesen Khalaf Midzhbal Buzahir, Muzaffar Hussain Jurijs Savčenko un Marian Pshezdzetski iecelts ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku par valsts Kuveitas vēstnieku un Tadžikistānas, Ukrainas un Polijas Republikā mūsu valstī.

19.-20.aprīlis. Pēc Ķīnas Valsts prezidenta Hu Jintao uzaicinājuma Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs vizīteja Ķīnu. Pēc apmeklējuma, parakstīja vairāk nekā 25 starpvalstu, starpvaldību un starpministriju līgumus. Saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem paredzēts īstenot vairāku investīciju projektu vērtība pārsniedz 5 miljardiem USD.

22.aprīlis. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, lai iepazītos ar sociāli ekonomiskajām reformām un inovatīvu un uzlabošanu darba vietās apmeklēja Surkhandarya reģionu.

5.majs. Pēc uzaicinājuma Uzbekistānas Republikas prezidenta Isloms Karimovs mūsu valstī oficiālā vizītē prezidenta Turkmenistānas Gurbanguly Berdimuhamedov. Pēc sarunām, abi līderi parakstīja kopīgu Uzbekistānas un Turkmenistānas paziņojumu. Podipisanj Nolīgums par savstarpēju atvēršanu tirdzniecības biroju, starpvaldību nolīgums par zinātnisko un tehnisko sadarbību un citiem dokumentiem.

6.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs un Turkmenistānas Gurbanguly Berdimuhamedov prezidents apmeklēja pilsētu Buhāras.

9.majs. Uzbekistānas prezidents nolika ziedus pie pieminekļa noskumuši Māti, godināja ar mūsu tautiešu tūkstošiem, kas ziedoja savu dzīvību Otrā pasaules kara. Prezidents Isloms Karimovs, kas dienā, pārbauda būvniecību jaunās ēkas Nacionālās Uzbekistānas bibliotēkas nosaukta pēc Alisher Navoi.

12.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs saņēma deputātu apakšējā kamerā Spānijas Parlamenta (kongress Deputātu) Oksaroj rezidencijā, bijušais ārlietu ministrs ar Spānijas Miguel Angel Moratinos.

17.-18.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs ar valsts vizītu apmeklēja Indijas Republiku. Vizītes laikā abi līderi sīkāk stāvokli un perspektīvas divpusējās sadarbības un apmainījās ar viedokļiem par plašu reģionālo un globāliem jautājumiem, kas tieši skar intereses abām valstīm un tautām. Parakstīja vairākus dokumentus, kuru mērķis ir ievērojami pieaugot ekonomikas un investīciju sadarbības jomā kurināmā enerģijas, informācijas tehnoloģiju, tekstila, farmācijas, banku un tirdzniecību.

20.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema “Lukoil” prezidentu Vagitu Alekperovu.

23.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ANO ģenerālsekretāra vietnieku, ANO Attīstības programmas administrators Helen Clark.

31.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema vietnieka padomnieku prezidentam par ASV Nacionālās drošības Denis McDonough.

1.jūnijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema pašreizējo priekšsēdētāju Organizācijas Drošības un sadarbības (EDSO) ārlietu ministru no Lietuvas Audronius AŽUBALIS Republikā.

13.-14.jūnijs. Pēc uzaicinājuma Uzbekistānas prezidenta Isloms Karimovs, Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs apmeklēja Uzbekistānu ar darba vizītu. Jo valsts kompleksā “Koksaroj” sanāksmē Uzbekistānas prezidenta Isloms Karimovs un Krievijas Federācijas prezidents Dmitrijs Medvedevs.

14.-15.jūnijs. Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs apmeklēja Kazahstānu, lai apmeklēt nākamo sanāksmi padomes vadītāju valstu Šanhajas Sadarbības organizācijas (SSO). Tikšanās laikā puses apmainījās viedokļiem par pašreizējo situāciju un nākotnes sadarbības virzienus SSO ietvaros, kā arī par reģionālo un starptautisko politikas jautājumiem.

22.-23.jūnijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, lai iepazītos ar sociāli ekonomiskajām reformām un inovatīvu un uzlabošanu darba vietās apmeklēja Kashkadarja.

28.jūnijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema direktoru Federālā dienesta Militāri tehniskās sadarbības ar Krievijas Federācijas Mihails Dmitrijevs.

5.jūlijs. Valsts prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema mandātus nesen iecelto vēstnieku ārkārtas un pilnvarotais vēstnieks Uzbekistānas Republikā un Ķīnas Tautas Republikā – Zhang Ksiao, Amerikas Savienotās Valstis – Džordžs Krol, Vjetnamas Sociālistiskā Republika – Le Manh Luan, Kirgizstāna – Anvarbek Mokeeva.

11.jūlijs. Telefona saruna starp Uzbekistānas prezidentu Isloms Karimovs un Turkmenistānas Republikas prezidentu Gurbanguly Berdimuhamedov.

23.-24.augusts. Pēc uzaicinājuma Uzbekistānas prezidenta Isloms Karimovs, Korejas prezidents Lee Republikas Myung-bak apmeklēja mūsu valsti ar valsts vizītu.

25.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema republikāņu senatoru no Dienvidu Carolinas, loceklis vairāku ietekmīgu Senāta komiteju Lindsej Graham.

28.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs piedalījās atklāšanā VIII Starptautiskais mūzikas festivls “Sharq taronalari” Samarkandā.

28.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs iepazīties ar darbu, ko veic jaunā kopuzņēmuma par automašīnu dzinēju ražošanas un jaunā termināļa būvniecībai vietējo līniju Taškentā.

31.augusts. Uzbekistānas Republikas prezidenta piedalījās piemiņas kompleksā “Shakhidlar hotirasi” pasākumos, kas veltīti piemiņas mūsu tautiešiem, kas nomira par brīvību un neatkarību savā valstī.

31.augusts. Nacionālajā Uzbekistānas parka nosaukta pēc Alisher Navoi notika svinības par 20.gadadienu valsts neatkarības Uzbekistānas Republikā. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs ir apsveicis iedzīvotājus Uzbekistānas ar divdesmito neatkarības gadadienu.

9.septembris. Valsts prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema mandātus nesen iecelto vēstnieku ārkārtas un pilnvarotais vēstnieks Uzbekistānas Republikas Slovākijas Republikā – Juraj Sivacheka, Saūda Arābijas Karalisti – Abdurahmoni Abdurahmoni bin Abdullah bin al-Sha, Indijas Republikā – Anumuly Gitesh Sarma, Itālijas Republikā – Riccardo Manara.

19.septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema izpilddirektoram uzņēmuma, “Sasol” (Dienvidāfrika), David Constable un korporācijas “Petronas” (Malaizija), Dato ‘Shamsul Azhar Abbas prezidents.

22.septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema priekšsēdētājs pastāvīgās komitejas Nacionālā Tautas kongresa Vu Bangguo.

28.septembris. Telefona saruna ar Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs tikās ar ASV prezidentu Baraku Obamu.

30.septembris – 1.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, lai iepazītos ar sociāli ekonomiskajām reformām, un uzlabošanas darbiem, ko veic šajā jomā, apmeklēja Namangan un Andižanas reģionus.

3.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Vjetnamas Sociālistiskās Republikas premjerministru Ngujen Tan Dung.

11.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ASV īpašais pārstāviju Afganistānā un Pakistānā Marc Grossman un valdības Vāciju Afganistānā un Pakistānā Michael Steiner komisāru.

11.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, lai iepazītos ar sociāli ekonomiskajām reformām, un uzlabošanas darbi, ko veic šajā jomā, apmeklēja Ferganas reģionu.

22.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ASV valsts sekretāru Hilarija Klintone.

6.-7.novembris. Pēc Ungārijas Republikas prezidenta Pal Schmitt uzaicinājuma Uzbekistānu prezidents Isloms Karimovs apmeklēja ar oficiālo vizītu.

16.novembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs iepazīstinātjas ar uzcēltu ēku pilsētas Taškentas. Šīs apgaismības centrs ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu no viena kompozīcijas, kas ir uzcelta kapitāla neatkarības centrā, šīs unikālās iespējas gadus, piemēram, pils Jaunatnes jaunrades, Mākslas galerija, Biznesa “Marifat Markazi.” centrs “Pojtakht.” Šī teritorija ir blakus galvenajam laukumam valstī – Neatkarības laukums ar savu unikālo ainavas dizainu.

26.novembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Pasaules Veselības organizācijas ģenerāldirektora Margaret Chan.

26.novembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Sirds un asinsvadu ķirurģijas zinātnes centra direktoru Leo Bokeria , Krievijas Zinātņu akadēmijas Medicīnas zinātņes akadēmiķu A.Bakuleva.

30.novembris. Ārkārtas sesijā Kashkadarya Reģionālās padomes deputātu. Sesija tika piegādāts Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs.

7.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā davināja Dzimtenes balvas par izcilu darbu mūsu līdzpilsoņu grupai.

7.decembris. Starptautiskā forumu pilī “Uzbekistāna” notika svinīgajā sēdē, kas veltīta 19 gadu Uzbekistānas Republikas Konstitūcijas jubilejam. Tajā piedalījās valsts un sabiedrības skaitļiem, pārstāvji, zinātnes, kultūras un mākslas, kā arī mūsu valsts sabiedrībai, ārvalstu vēstniecībām un pārstāvniecībām starptautisko organizāciju akreditētām Uzbekistānā. Tikšanās laikā ar ziņojumu iznāca Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs.

20.decembris. Uzbekistānas зrezidents Isloms Karimovs piedalījās Augstākās struktūrām organizācijas Kolektīvās drošības līguma un Neatkarīgo Valstu Maskavā Sadraudzības sesijās.

2012 gads

6.janvāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema priekšsēdētāja vietnieku pastāvīgās komitejas Nacionālā Tautas kongresa Chen Zhili, kas ieradās šajā valstī kā īpašo sūtni prezidenta Hu Jintao.

10.janvāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Korejas Republikas Nacionālās asamblejas spīkeru Pak Tae Hee.

19.janvāris. Ministru kabineta sēde, kas veltīta sociāli ekonomisko attīstībai 2011.gadā un kontūras prioritātes ilgtspējīgai ekonomikas attīstībai 2012.gada Sanāksmē, prezentācija tika Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs.

6.februāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Ukrainas ārlietu ministru Konstantīnu Grishchenko.

10.februāris. Vadībā prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema regulāru padomes sanāksmi par pilnvaroto Bērnu sportu.

16.februāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Āzijas Attīstības banka (ADB) priekšsēdētāju Haruhiko Kuroda, kurš nāca, lai piedalītos starptautiskā konferencē “Gatavojoties izglītota un intelektuāli attīstīta paaudzi – Kā būtisks nosacījums ilgtspējīgai attīstībai un modernizācijai valsts”

17.februāris. Taškentā darbnīcās pilī notika starptautiska konference “Gatavojoties izglītota un intelektuāli attīstīta paaudzes – kā būtisku apstākli, ilgtspējīgai attīstībai un modernizācijai valstī”, ko organizē iniciatīvas prezidents Isloms Karimovs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs runāja atklāšanā starptautiskajā forumā.

17.februāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Francijas Republikas satiksmes ministra prezidenta īpašā pārstāvja Thierry Mariani.

28.februāris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Lielbritānijas aizsardzības ministrjas deputātu Filipu Hammondu.

16.marts. Ārkārtas sesijā Taškentas pilsētas domes Tautas deputātu. Sesijā ar runu prezidenta Isloms Karimovs Republikā.

22.marts. Nacionālajā Uzbekistānas parkā nosaukta pēc Alisher Navoi tika veltīta svētku Nowruz svinībām. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs bija apsveicis Uzbekistānas iedzīvotājus ar brīvdienu.

29.marts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ASV centrālās pavēlniecības bruņoto spēku James Mattis.

3.aprīlis. Kārtējā Nacionālās Drošības padomes sanāksme ar Uzbekistāna Republikas prezidentu.Sanāksme bija prezidents, priekšsēdētājs Nacionālās drošības padomes Isloms Karimovs.

19.aprīlis. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema “Lukoil Oil Company” prezidentu Vagitu Alekperovu.

1.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema pilnvaru nesen iecelts vēstnieka – delegācijas vadītājs (delegācija) Eiropas Savienības šajā valstī Norbert Justin.

9.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs, atskanot militāru joslu, kas ziedus pie pieminekļa skumji māti. Valsts vadītājs godināja atmiņā mūsu tautiešiem, kas ziedoja savu dzīvību Otrā pasaules karā.

15.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs piedalījās jubilejas sesijā Kolektīvās drošības padomes Kolektīvās drošības līguma organizācijas (KDLO), un neformālā sanāksme valstu vadītāju no Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) Maskavā.

16.majs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) prezidentu Joseph Blatter.

4.jūnijs. Pēc Uzbekistānas prezidenta Isloma Karimova uzaicinājuma,Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins apmeklēja mūsu valsti ar oficiālo vizītu.

5.-7.jūnijs. Uzbekistānas prezidenta Isloma Karimova oficiāljs vizīts uz Ķīnu. Laikā viņs uzturēšanās Ķīnā, Uzbekistānas prezidents arī piedalījās 12 padomes sēdes vadītāju valstu Šanhajas Sadarbības organizācijas (SCO).

12.jūnijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Viljama Bērnsa, valsts sekretāra vietniece no Amerikas Savienotajām Valstīm.

15.jūnijs. Ārkārtas sesijā Surkhandarya reģionālās padomes Tautas deputātu. Sesijā ar runu prezidenta Isloma Karimova. Prezidents Isloms Karimovs apmeklēja laukus saimniecības “Surhon Sarwari” Termez rajona. Apmeklēja Nacionālās pierobežas karaspēka drošības militāro vienību .

6.jūlijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema priekšsēdētājs apakškomitejas ASV nama kongresmenis Dan Burton un Gregory Meeks.

16.jūlijs. Uzbekistānas Republikas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Francijas Aizsardzības ministru Jean-Yves Le Drian.

23.jūlijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs saņēma prezidentu Oksaroj rezidencijā pieņema Dienvidāfrikas enerģijas un ķimikāliju grupas uzņēmumiem “Sasol” Deividsu Konsteblu.

26.jūlijs. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema nesen iecelts par Eiropas Savienības Vidusāzijā Īpašo pārstāvi Patricia Flor.

15.augusts.Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ASV Valsts sekretāru ar Dienvidaustrumeiropas un Vidusāzijas lietu Robertu Blaku, kas ieradās Taškentā, lai piedalītos trešajā kārtā divpusējo politisko konsultāciju pie galvas amerikāņu delegācijas valdības organizācijām un privātiem uzņēmumiem.

17.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema ASV biznesa delegāciju, kuru vadīja ASV un Uzbekistānas Tirdzniecības palātas priekšsēdētājs Carolyn Lamm.

24.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema sportistu mūsu valstī, kas ir uzvarējis medaļas XXX Vasaras Olimpiskajām spēlēm Londonā, un viņu treneriem. Uzbekistānas prezidents iepazīstinājas ar sportistiem, augsti apbalvojumiem par dzimteni.

29.augusts. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs iepazīnas ar radošo darbu, kas tiek veikts pilsētā Tashkentа. Jo īpaši, prezidents apmeklēja kopumu Sirds ķirurģijas Republikāņu specializēta ķirurģijas centra nosaukts pēc akadēmiķa V.Vahidova, jaunais futbola stadionā “Bunyodkor”.

31.augusts. Galvaspilsētā piemiņas kompleksā “Shakhidlar hotirasi” pasākums notika piemiņas dienu vērā atriebības upuriem. Tos apmeklēja prezidents Isloms Karimovs.

31.augusts. Nacionālajā Uzbekistānas parka nosaukta pēc Alisher Navoi notika svinības, veltīts 21 gadu jubilejai neatkarības mūsu valstī, un apsveica cilvēkus par godu.

6.-7..septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs pēc Kazahstānas Republikas prezidenta Nursultanu Nazarbajevu uzaicinājuma oficiāli vizītē valstī.

11.septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema pilnvaru nesen iecelto vēstnieku mūsu valstī Kirgizstānas Republikas – Emilbek Uzakbaeva, Turkmenistāna – Shiri Shiriyev, Rumānija – Romeo Stanciu, Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes – Džordžs Edgar.

12.septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Ķīnas Valsts padome premiera vietnieku Hui Liangyu.

14.septembris. Taškentā darbnīcās pilī rīkoja starptautisku konferenci “lomu un nozīmi mazajiem uzņēmumiem un uzņēmējdarbībai, īstenojot sociāli ekonomiskās politikas Uzbekistānā”, kuru organizē iniciatīvas prezidenta Islamu Karimovu. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs runāja atklāšanā starptautiskajā forumā.

19.-21.septembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs pēc Korejas Republikas prezidenta Lee Myung-bak uzaicinājuma apmeklēja valsti.

28.septembris. Taškenta rīkoja ceremoniju, kas veltīta atklāšanas sporta kompleksa “Bunyodkor”. Ceremonijā bija Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs.

1.-2.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs pēc Turkmenistānas prezidenta Gurbanguly Berdimuhamedova uzaicinājuma oficiālā vizītē valsti.

9.oktobris. Ārkārtas sesijā Khorezm reģionālās padomes Tautas deputātu. Sesijā ar runu prezidenta Isloms Karimovs Republikā.Valsts vadītājs tajā pašā dienā no zemnieku saimniecības “Istiklol” Hankas rajona laukos runāja ar zemniekiem un uzzināja par radošo darbu, kas tiek veikts uz rekonstrukciju centrālās daļas pilsētas Urgench.

11.-12.oktobris. Oficiālā vizīte Uzbekistānas prezidenta Islamu Karimovu uz Azerbaidžānas Republikā.

18.oktobris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema pilnvaru nesen iecelto vēstnieku mūsu valstī, Vācijas Federatīvās Republikas – Emil Aristide Fenster, Omānas Sultanāts – Mohammed bin Said bin Mohammed al-Lavati, Čehija – Gineka Paihia, Irānas Islāma Republika – ali Mardonius Farda.

28.novembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Augstā pārstāvja Eiropas Savienības ārlietās un drošības politikas jautājumos un Komisijas priekšsēdētāja Eiropas Komisijas vietnieci Catherine Ashton.

5.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs apmeklēja kapitāla Turkmenistānas, Ašhabada, un piedalījās regulāru tikšanos padomes valstu vadītāju no Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS).

7.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā davināja Dzimtenes balvas par izcilu darbu mūsu līdzpilsoņu grupai

7.decembris. Starptautiskā forumu pilī “Uzbekistāna” notieka svinīgajā sēdē, kas veltīta 20 gadu Uzbekistāna Republikas Konstitūcijas jubilejai. Tikšanās laikā ar nosaukumu prezidents Uzbekistānas Isloms Karimovs.

13.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Krievijas Federācijas premjerministra vietnieku Dmitriju Kozaku.

14.decembris. Ārkārtas sesijā Ferganas reģionālās padomes Tautas deputātu. Sesijā ar runu prezidenta Isloms Karimovs Republikā.Valsts galva arī iepazinās ar radošo darbu, kas veikts saskaņā ar šo programmu rekonstrukcijas centrālās daļas pilsētas Fergana.

18.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Krievijas Federācijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

21.decembris. Uzbekistānas prezidents Isloms Karimovs Oksaroj rezidencijā pieņema Kazahstānas Republikas premjerministru Seriku Akhmetovu.